Diskuzní FORUM - Matouš Bulíř

Mé osobní diskuzní FORUM

Jelikož to co dělám, nebo to, co se pokouším dělat, nedělám primárně pro sebe, nýbrž pro české národní uvědomění, byť to může znít pateticky, vytvořil jsem osobní diskuzní forum, které tu je pro všechny lidi, kteří podporují buď mě, či mé myšlenky, nejlépe obojí. 

Je to lidštější komunikační platforma, která není tak konzumní jako kupříkladu facebook. Můžete se mě veřejně na cokoliv zeptat, ideálně se zapojit do mnou realizovaných PROJEKTŮ a stát se toho všeho pevnou součástí. 

Nečekám nějaké větší zapojení, je to spíše určeno těm několika lidem, které lze skutečně považovat za mé ideově spřízněné duše, jelikož mou práci sledují dostatečně dlouho na to, aby každý z nich věděl, co jsem zač a že to celé, co vytvářím skrze mé názory, nejsou jen klišé a prázdné floskule. Chci věřit, že se zapojí i lidé, kterým jsem stál za finanční podporu, poněvadž jsem zastáncem transparentnosti a budu rád, když všichni tito obětaví jedinci budou mít možnost být ke mě co nejblíže a mít přehled o tom, co s jejich důvěrou dělám.
Forum je strohé, jelikož být pompézní ve chvíli, kdy není jisté zda bude vůbec k něčemu, by bylo zbytečné. Třeba se poštěstí menší zázrak a podaří se vybudovat komunitu, se kterou bude možné v tom skutečném světě i něčeho velkého dosáhnout. Jsem trošku naivka, že? Ale jiný už nebudu.