Stránka 1 z 1

Nová politická strana

Napsal: pon 16. lis 2020 11:35:07
od LuckyLuke
Dobry den p.Buliri.

Procital jsem si vaše příspěvky na FB i na vašich stránkách a velice jste mě zaujal. Jsem rad, ze jsou tu lidé jako vy, kteří to nevzdali a snaží se bojovat dal, nejen za sebe ale i za ostatní. Btw, to co se vám stalo v zamestnani mě dost popichlo, neboť podobně jednání Jsem zažil v soukromém sektoru autoopravarenstvi, i když sem nezahajil právní kroky, Taky sem nenechal věc ležet úplně ladem,díky korone ale stále čekám na vyjádření úřadů k mému případu.

Ted k věci, asi jsem podobně naivní a věřím, ze dobro zvítězí a karma se těm smejdum brzy připomene, určitě to ale nepřijde samo od sebe.
Nechystate se vstoupit do politiky, založit stranu a postavit se těm dinosaurům, Kteří rozkrádání stát už 3 desítky let?
Věřím, ze to je jediná, řekněme nenásilná cesta jak ty smejdy dostat od koryta. A ukázat národu, ze to jde i jinak i když už z vlastní zkušenosti je mi jasný, ze získat si důvěru většiny obyvatel nebude krátká cesta a možná i cesta, která by novou stranu přivedla k moci až příliš pozde.
Ať to bude jakkoliv, držím vám palce a budu se snažit Vás podporovat.!
S pozdravem Lukáš V.

Re: Nová politická strana

Napsal: čtv 19. lis 2020 15:08:43
od Matouš Bulíř
Zdravím Lukáši...

Však cestou politického subjektu jsem se již dříve zkusil vydat a jedno hnutí se mi podařilo i založit. Bohužel se mi však nepodařilo dát dohromady dostatečný počet aktivních lidí, kteří se na tom všem budou podílet. Naivně jsem si myslel, že jsem schopen většinu věcí dělat sám, ale bohužel, bez dalších odhodlaných lidí není cokoliv z toho možné.

Všichni chtějí změnu, ale nikdo se na tom nechce aktivně podílet.

Re: Nová politická strana

Napsal: pon 23. lis 2020 17:03:59
od Zbyněk T.
Souhlasím s kolegou. I já si myslím že tím že budeme hudrovat u piva nic nezměníme. A že je čas s touhle situací něco dělat. Založíme stranu a sjednoťme tu rozhádané vlastenecké partičky.