Transparentní účet - Matouš Bulíř

Podpořte mé snahy, stojím-li vám za to...

Celé toto vznikolo tak, že mi několik lidí napsalo, že by mou práci rádi podpořili menší finanční částkou a JÁ to vždy odmítl, poněvadž jsem nechtěl žádné peníze, o kterých by nebyl přehled, jak jsem s nimi naložil. Proto jsem se rozhodl k založení TRANSPARENTNÍHO ÚČTU. Vím, že to bude opět voda na mlýn pro mé oponenty, jelikož se mi budou moct vysmívat až tam bude pouhých pár stokorun, pokud vůbec, ale i kvůli tomu to za to stojí, protože to co dělám nedělám pro osobní zisk, nýbrž z přesvědčení, že lidé když se spojí, dokážou změnit mnohé k lepšímu.

Fio banka - 2201836276/2010

TRANSPARENTNÍ

ÚČET

0
Aktuální stav

K čemu budou peníze využity?

PROJEKT 36

V tento moment je aktuální PROJEKT 36, takže veškeré případné finance budou využity k tomu, aby bylo zdárně dosaženo požadovaného úspěchu, což je odebrání čestného občanství válečnému zločinci Konradu Henleinovi.
Nečekám snadný průběh, takže to celé nakonec bude možná hlavně o veřejné propagaci projektu, jelikož nelibost voličů je to jediné, na co politici slyší, poněvadž lásku k vlasti, čest či morálku by u nich člověk jen těžko pohledal.

Svoboda slova na facebooku

Pokud by bylo dostatek financí mám v plánu realizaci dalších PROJEKTŮ. V tuto chvíli mě velice znepokojuje stav SVOBODY SLOVA a PROJEVU v naší zemi a to jak po stránce virtuální tak i té skutečné. 
Rád bych inicioval tlak na poslance ohledně našeho laxního přístupu k sociálním sítím typu facebook, které ač fungují na našem území a vydělávají tu nemalé peníze, které nedaní, tak nedodržují zákony České republiky a to především Ústavou deklarovanou svobodu projevu.
Naši zákonodárci si po facebooku mohou bez potíží vynutit toto dodržování, což se neděje a JÁ bych to rád změnil.

Pomoc lidem souzeným za NÁZOR

Velice mě děsí stav našeho justičního systému, kdy neustále více a více přibývá lidí stíhaných za nevhodný projev či názor a co horšího, přibývá hlavně těch, kteří jsou za to i ODSOUZENI.
V naší zemi nepadají rozsudky podle vaší viny či neviny, nýbrž podle toho, jak dobrého advokáte máte. Rád bych vytvořil fond, který by přispíval lidem souzeným za nevhodný projev, na jejich právní zastoupení. Děsí mě, že u nás lidé dostávají větší tresty za to, co napíšou na sociální síť než ti, kteří někoho okradou nebo hůř, fyzicky napadnou. To není a nemůže být v pořádku.

Další PROJEKTY

Má škála je v tomto ohledu široká, takže podle možností bych rád pokračoval v tom, co dříve, tedy v projektech aktivistického typu a dále zdokonaloval prostředky vhodné k propagaci svých postojů, názorů a vizí.
Nic z toho však nemá smysl bez vaší podpory, jelikož to co dělám, nedělám pro sebe, nýbrž pro nás pro všechny, co spolu sdílíme naší krásnou zemi. 

Předem děkuji každému, komu má práce bude stát za to, aby na ní něco malého přispěl a tím se podílel na zlepšování stavu všeho nedokonalého v naší malé zemi. Na velikosti částky vůbec nezáleží. Je jedno zda to bude koruna, deset korun či sto korun, důležité je se zapojit. Budu rád, když to bude částka malá, díky které mě začnete sledovat a hlídat, zda skutečně plním co slibuji. Až když zjistíte, že opravdu jen neslibuji, ale reálně i plním co říkám, tak pak vám budu stát třeba za větší podporu. Za mě mají hovořit skutky, nikoliv sliby.