O mně - Matouš Bulíř

O mně

Jsem člověk, který se již od dětství zajímá o věci kolem sebe a snaží se neustále hledat možnosti, jak pomáhat druhým a to špatné měnit k lepšímu. Tato vlastnost je mou nejsilnější a zároveň i nejslabší stránkou, jelikož mi v životě přichystala nejeden problém, či negativní životní změnu.

Považuji se za renesančního člověka, jelikož mám široký okruh svých zájmů. Zajímá-li mě nějaké téma či problematika, věnuji se jim do hloubky. Zásadně se nevyjadřuji k věcem, o kterých nic nevím.

 

Odkud pocházím

Narodil jsem se v Liberci a tomu jsem i celý život věrný, byť jsem nějakou dobu jako dítě strávil u své babičky v Machníně, což je malá vesnice u Liberce. Jak jsem tedy nastínil, jsem seveřan, tedy Liberečák a zatím na tom nehodlám cokoliv měnit.

Škola a vzdělání

Mám střední školu s maturitou. Uvažoval jsem o vysoké škole, konkrétně studium práv, ovšem záhy jsem si uvědomil, že už nechci fungovat dalších několik let bez finančních prostředků, poněvadž jsem si osvojil nového, finančně náročného koníčka.

Má minulost

Bezmála 13 let jsem sloužil této zemi v řadách příslušníků Vězeňské stráže, přičemž z toho poslední 4 roky u zásahové jednotky. Po změně vedení jsem se stal z důvodu svých postojů pro nového ředitele nežádoucím, což vyústilo v mé odstranění.

Současnost

Dnes podnikám. Měl jsem na výběr, zda budu mít hodně peněz za cenu ztráty času, nebo přiměřeně peněz za cenu větší svobody. Jelikož mi služba vzala mnoho času, zvolil jsem čas, poněvadž v době mého nuceného volna jsem si našel opět cestu ke své rodině, kdy jsem zjistil, že čas strávený s ní, vám nenahradí všechny peníze světa.

PŘIDEJTE SE NA MŮJ FACEBOOK

Pokud sdílíte můj pohled na věc, označte prosím lajkem mé stránky.