PROJEKT 38 - Matouš Bulíř

KORONATOTALITA vs SVOBODNÁ ZONA

osobně jsem zastáncem teze, že jakýkoliv ODPOR, má-li být skutečným ODPOREM, musí být především VIDĚT! A tím myslím ve SKUTEČNÉM SVĚTĚ a nikoliv jen v tom VIRTUÁLNÍM.

To, že je vidět, ukáže lidem kolem, že se něco děje a mnohým dodá odvahu se k ODPORU přidat, čímž se zvyšuje šance na to, že ODPOR bude úspěšný.

Držím se hesla, že KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY. Hledám tedy způsoby jak přispět k řešení situace i jinak, než jen skrze nesouhlasné komentáře…

A JAKÝ JE TEDY MŮJ ZPŮSOB?

Několik týdnů nazpět jsem pro svůj obchod vytvořil jasný vzkaz, kterým jsem se otevřeně a veřejně vymezil proti aktuálně prosazované totalitě. JÁ se prostě odmítám spolupodílet na této formě apartheidu, který je tu pomalu ale jistě zaváděn do běžného života.

Věřím, že lidí jako jsem JÁ, co se nebojí dát svůj postoj veřejně na odiv je tu více a proto jsem se rozhodl, že tomu vyjdu vstříc a udělám tuto samolepku v menší a barevnější podobě.

SAMOLEPKA PRO KAŽDÉHO

Rozhodl jsem se to, čemu věřím, podpořit alespoň tím, že jsem nechal vyrobit tyto samolepky, které jsou určeny vám a to zcela ZADARMO. (Velikost samolepky je 9 cm)

Pokud se bude chtít někomu uhradit cenu pošty, což je 19 korun, nebudu se zlobit, ovšem podmínka to není a i to za vás zaplatím.

Jediná podmínka je – NALEPIT TO. 

POSTUP JAK SAMOLEPKU ZÍSKAT

Zašlete MAIL

Do MAILU jako předmět uveďte vaše celé jméno. Do zprávy následně uveďte celou vaší poštovní adresu včetně jména.
E-Mail: PROJEKT38@MatousBulir.cz

Zašlete POŠTOVNÉ (zcela dobrovolné)

Jak už bylo avizováno výše, není to podmínka a nemá to vliv na to, zda vám samolepka bude odeslána. Je to limitováno pouze počtem vyrobených kusů, kterých je 150. Takto mě to vyjde na něco málo přes 3000 korun, což je únosné a pro dobrou věc s tím nemám absolutně žádný problém. Pokud by někdo poštovné zaslal tak nemusí mít strach, samolepku dostane na 100%, to ohlídám.
Číslo TRANSPARENTNÍHO účtu: 2201836276/2010 (jako VS napište 38)

Zašlete FOTOGRAFII po nalepení

Toto bych dal opět do škatulky „dobrovolné“, ale budu rád, když tak učiníte, jelikož budu vědět, že jsem nevyhodil peníze oknem a bude případně co zveřejňovat, což by opět mohlo posloužit k motivaci dalších lidí.

PRO KOHO JE SAMOLEPKA URČENA

Po sociálních sítích běhá verze s ústředním motivem VOLNÁ ZONA a popisem pod těmito slovy. Ta se mi ovšem jevila až moc „obchodní“ a navíc mi to asociuje politický subjekt VOLNÝ BLOK a proto jsem pro sebe vytvořil vlastní verzi, která je více „neutrální“, čímž myslím, a to je i můj záměr, že jí lze stejně dobře nalepit na svůj obchod, firmu či restauraci, jako jí lze vylepit na domovní dveře či schránku kohokoliv z nás a tím jasně ostatním ukázat, že tu existují i svobodomyslní lidé, kteří respektují integritu člověka bez ohledu na jeho postoj ke svému tělu.

Ukažme lidem, že pokud tu SVOBODU netvoří stát, jsme tu my, kteří jí budou tvořit za něj a budou zde vytvářet SVOBODNÉ ZONY pro všechny bez rozdílu čehokoliv. Stát chce postupným zaváděním restrikcí vytvořit z NEOČKOVANÝCH lidí občany druhé kategorie – NEDOPUSŤME TO!

POČET DOSTUPNÝCH KUSŮ

0
...z celkového počtu 150ti vyrobených

POČET ODESLANÝCH KUSŮ

0
...z celkového počtu 150ti vyrobených

Samozřejmě vím, že nejde o nic přelomového, ovšem řídím se jedním zásadním heslem, které by mělo být určitou mantrou každého člověka, co chce věci skutečně měnit a nikoliv o změnách pouze mluvit: Nikdo nedělá větší chybu než ten, kdo nedělá nic v domnění, že to málo, co udělat může, nemá smysl. Jednoduše řečeno, kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody… JÁ hledám ZPŮSOBY.