O mně - Matouš Bulíř

NĚCO MÁLO O MNĚ

Jsem člověk, který se již od dětství zajímá o věci kolem sebe a snaží se neustále hledat možnosti, jak pomáhat druhým a to špatné měnit k lepšímu. Tato vlastnost je mou nejsilnější a zároveň i nejslabší stránkou, jelikož mi v životě přichystala nejeden problém, či negativní životní změnu.

Odkud pocházím

Narodil jsem se v Liberci a tomu jsem i celý život věrný, byť jsem nějakou dobu jako dítě strávil u své babičky v Machníně, což je malá vesnice u Liberce. Jak jsem tedy nastínil, jsem seveřan, tedy Liberečák a zatím na tom nehodlám cokoliv měnit.

Škola a vzdělání

Mám střední školu s maturitou. Uvažoval jsem o vysoké škole, konkrétně studium práv, ovšem záhy jsem si uvědomil, že už nechci fungovat dalších několik let bez finančních prostředků, poněvadž jsem si osvojil nového, finančně náročného koníčka.

Má minulost

Bezmála 13 let jsem sloužil této zemi v řadách příslušníků Vězeňské stráže, přičemž z toho poslední 4 roky u zásahové jednotky. Po změně vedení jsem se stal z důvodu svých postojů pro nového ředitele nežádoucím, což vyústilo v mé odstranění.

Současnost

Dnes podnikám. Měl jsem na výběr, zda budu mít hodně peněz za cenu ztráty času, nebo přiměřeně peněz za cenu větší svobody. Jelikož mi služba vzala mnoho času, zvolil jsem čas, poněvadž v době mého nuceného volna jsem si našel opět cestu ke své rodině, kdy jsem zjistil, že čas strávený s ní, vám nenahradí všechny peníze světa.

MŮJ NÁZOR NA JEDNOTLIVÉ PARLAMENTÍ STRANY

ODS

Nikdy jsem je nevolil a dle mého názoru je to strana, která již dávno měla zmizet z politické mapy stejně jako její dřívější souputník ČSSD. Byla to tato strana, která stála za rozkradením/rozprodejem státního majetku a je to opět tato strana, která devastuju státní finance skrze svůj bezbřehý fanatismus zaměřený směrem k Ukrajině.

STAN

Nikdy jsem je nevolil. Tato strana je silně pro-UNIJNÍ a pro-SUDETONĚMECKÁ. Už jen tyto dva aspekty stačí, aby tento subjekt nespadal do mého zájmu. Její první vládní angažmá však poukázal na to, že krom výše zmiňovaného jde o stranu zkorumpovanou, která má jediný cíl a to, získat co největší benefity pro sebe samé.

KDU-ČSL

Nikdy jsem je nevolil. I zde funguje velká náklonost k tzv. Sudetským Němcům, kdy jejich čelní představitelé každoročně navštěvují sjezdy tohoto sdružení. Krom jiného tato strana prolobovala šílený zákon, díky kterému naše země musela předat do rukou církví obrovské státní majetky, ke kterým církev povětšinou přišla tak, že ho někomu ukradla.

TOP 09

Nikdy jsem je nevolil. Tato strana patří mezi to nejradikálnější, co aktuálně v parlamentu sídlí. Je to jedna z nejvíce pro-UNIJNÍCH stran, které absolutně nezáleží na čemkoliv českém, přičemž jejich jediným cílem je zajisti blahobyt EU i za cenu likvidace české suverenity, stejně tak i české ekonomiky, bude-li to kuprospěchu zájmů EU.

Piráti

Nikdy jsem je nevolil. I piráti patří mezi radikální unionisty a v tomto ohledu si s TOP 09 rozumí. Piráti navíc podporují agendu legalizace drog a prostituce, což není o co by kdokoliv z nás slušných lidí měl stát.

ANO

Nikdy jsem je nevolil. Už když Andrej Babiš oznámil vstup do politiky jsem prohlásil, že „nevěřím nikomu, kdo je miliardář a tvrdí mi, že aby pro mě mohl něco udělat, musím ho nejdříve dostat do nějaké vládní funkce“. Na rozdíl od velké části lidí mu nehodlám zapomenout koronatotalitní opatření, ke kterým neváhal sáhnout, o vypnutí ekonomiky nemluvě, kdy nechal podnikat nadnárodní koncerny a zakázal prodej malým českým živnostníkům a podnikatelům. 

SPD

Toto hnutí jsem volil v roce 2017 (volby do parlamentu) a aktuálně o tom neuvažuji a to z důvodu toho, že vedení SPD něco říká a úplně něco jiného reálně dělá, kdy si navíc neváhá pomáhat skrze různé dezinformace, mystifikace a polopravdy, což není něco, s čím bych se dokázal ztotožnit…

Aktuálně na české politické scéně nevidím jediný subjekt, kterému bych mohl s čistým svědomím vyjádřit podporu. Jsem idealista, což mě dost limituje, ale zároveň mi to dává možnost psát o věcech jak se mají a nikdo mě nemůže obvinit z toho, že tím sleduji nějaký zištný cíl.

PŘIDEJTE SE NA MŮJ FACEBOOK

Pokud sdílíte můj pohled na svět, dejte SLEDOVAT u mé stránky