Transparentní účet - Matouš Bulíř

Podpořte mé snahy, stojím-li vám za to...

Celé toto vzniklo tak, že mi několik lidí napsalo, že by mou práci rádi podpořili menší finanční částkou a já to vždy odmítl, poněvadž jsem nechtěl žádné peníze, o kterých by nebyl přehled, jak jsem s nimi naložil. Proto jsem se rozhodl k založení TRANSPARENTNÍHO ÚČTU. Vím, že to bude opět voda na mlýn pro mé oponenty, jelikož se mi budou moct vysmívat až tam bude pouhých pár stokorun, pokud vůbec, ale i kvůli tomu to za to stojí, protože to co dělám nedělám pro osobní zisk, nýbrž z přesvědčení, že lidé když se spojí, dokážou změnit mnohé k lepšímu.

Fio banka - 2201836276/2010

TRANSPARENTNÍ

ÚČET

0 ,-
Aktuální stav

K čemu budou peníze využity?

Má škála je v tomto ohledu široká, takže podle možností bych rád pokračoval v tom co dříve, tedy v projektech aktivistického typu a dále zdokonaloval prostředky vhodné k propagaci svých postojů, názorů a vizí.

Nic z toho však nemá smysl bez vaší podpory, jelikož to co dělám, nedělám pro sebe, nýbrž pro nás pro všechny, co spolu sdílíme naší krásnou zemi. Veškeré peníze tak budu vynakládat na PROJEKTY, což je označení pro menší či větší akce různého typu.

AKTUÁLNĚ PROBÍHAJÍCÍ PROJEKTY

PROJEKT 40

Tento PROJEKT si vzal za cíl postavit se na odpor proti prounijním dezinformačním webům, které mají jediný cíl a to, dehonestovat každého, kdo se staví na odpor čemukoliv, co zapadá do tzv. evropských hodnot.

PROJEKT 36

Tento PROJEKT si vzal za cíl donutit vedení města Liberce k odebrání ČESTNÉHO OBČANSTVÍ válečnému zločinci a nacistovi, Konradu Henleinovi.

Předem děkuji každému, komu má práce bude stát za to, aby na ní něco malého přispěl a tím se podílel na zlepšování stavu všeho nedokonalého v naší malé zemi. Na velikosti částky vůbec nezáleží. Je jedno zda to bude koruna, deset korun či sto korun, důležité je se zapojit. Budu rád, když to bude částka malá, díky které mě začnete sledovat a hlídat, zda skutečně plním co slibuji. Až když zjistíte, že opravdu jen neslibuji, ale reálně i plním co říkám, tak pak vám budu stát třeba za větší podporu. Za mě mají hovořit skutky, nikoliv sliby.